The Sims Power
Dobrodošli na najbolji i prvi bosanski FORUM o popularnoj igri *THE SIMS™️* Registrujte se!
Uživajte. :*

The Sims Power

You are not connected. Please login or register

Expansion Packs - o svakom po malo. :)

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Expansion Packs - o svakom po malo. :) on Sun Apr 03, 2011 3:16 pm

'Elma_MathersLP

Moderator
The Sims 2 Seasons - Dodatak u kojem se smjenjuju sva godisnja doba od proljeca do zime. U njemu dođe novo naselje i hrpa stvari.

The Sims 2 Bon Voyage - Extra dodatak, pomoću njega mozete ici na odmor (na more, na planinu), u njemu dođu tri nova naselja koji ce odmor vasih Simsa pretworiti u raj. U ovom dodatku pojavljuje se veliko cupavo stvorenje - Bigfoot. Enjoy !

The Sims 2 Free Time - U ovom dodatku dođe hrpa raznoraznih stvari. Ovaj dodatak omogucava da se vasi Simsovi bave raznim hobijima. U njemu dođe novo naselje

The Sims 2 Apartment Life - Samo ime govori, u ovom Simsu, vasi Simsi mogu zivjeti u zgradama te imati svoj stan. U njemu dođe novo naselje - Belladonna Cove, te se u ovom nastavku pojavljuju se vjestice i vracare, te uz njega dođe hrpa novih i cool stvari.

The Sims 2 University - Odličan dodatak, on vam omogućava da studirate bilo koju nauku (ekonomiju, pravo, medicinu itd.) S ovim dodatkom mozete napraviti zombija. U njemu dolaze i nova naselja (tri nova naselja).

The Sims 2 Nightlife - Ovaj dodatak je jedan od najboljih, u njemu dođe novo naselje Downtown u kojem se nalaze razne diskoteke, kafici i sl. A...s ovim dodatkom pojavljuju se vampiri koji su uz vase Simse samo preko noci, i koji vaše Simse mogu zaraziti, baš kao u Twilight-u.

The Sims 2 Open For Business - Dodatak s kojim možete da naprawite svoju vlastitu robnu kucu...mozete otvoriti veliki biznis...i zaraditi dosta novaca. U njemu dođe ogromno naselje sa puno prodavnica te hrpa novih stvari.

The Sims 2 Pets - Ovo je po meni najzanimljiviji i najzabavniji dodatak, naime u njemu mozete imati ljubimce. Mozete ih kupati, hraniti dresirati, setati, te provoditi slobodno vrijeme s njima.. U njemu dođu: pas, macka, papagaj, hrcak te razne vrste ribica. Pojavljuje se vukodlak koji moze zaraziti vase Simse.

Užiiivajte. alien

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000451362314

2 Re: Expansion Packs - o svakom po malo. :) on Sun Apr 03, 2011 3:20 pm

alex

Fresh player
imam ih sve i svi su super!

3 Re: Expansion Packs - o svakom po malo. :) on Sun Apr 03, 2011 5:09 pm

Simsica

Admin
Nema veze Very Happy ko radi taj i grjesi Wink

ja sam promjenila naziv

https://www.facebook.com/pages/The-Sims-Power/175896932461559?sk=

4 Re: Expansion Packs - o svakom po malo. :) on Sat Apr 16, 2011 5:40 pm

sims_forever

Fan
Sve imam i svi su super, samo nemam The Sims 2 Nightlife

5 Re: Expansion Packs - o svakom po malo. :) on Sat Apr 16, 2011 5:55 pm

'Elma_MathersLP

Moderator
Jako zanimljiva ekspanizija, i žao mi je što je nemaš. :/
Ako je budeš kupovala, preporučujem ti da uzmeš Sims 2 Deluxe u kojem ti dođe obični Sims 2, Sims 2 Nightlife i dođe ti mnogo dodatnih stvari (odjeće).

Very Happy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000451362314

6 Re: Expansion Packs - o svakom po malo. :) on Sat Apr 23, 2011 4:37 pm

LOVE sims

Fan
SWE imam Very Happy

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]